Co Jest Co?
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witam serdecznie wszystkich

Go down

Witam serdecznie wszystkich  Empty Witam serdecznie wszystkich

Pisanie by Ruskieimienab Pią Lip 21, 2017 2:46 am

Witam.
Niech miłość i łaska Boga Ojca Naszego będzie z Wami.

Mam na imię Michał. Mam prawie 30 lat. Urodziłem się w Polsce, tu się uczyłem i dorastałem. W wieku 21 lat wyjechałem do Brukseli i tam przebywam. Obecnie zajmuję się pracami budowlanymi właśnie w Brukseli, a od pewnego czasu także we Francji.
Kiedyś nie byłem zbytnio wierzący i bardziej prawdopodobne było dla mnie istnienie UFO niż Boga, lecz kilka lat temu diametralnie zmieniłem poglądy.
Stało się to znienacka oraz niespodziewanie lecz bez wątpienia za sprawą Boskiej interwencji.
Dziś jestem osobą bardzo mocno wierzącą w Boga. Czuję Jego obecność i wsparcie w swoim życiu niemal na codzień. Ufam Mu i kocham Go nad życie.
Dużo także interesuję się proroctwami, prawdziwą rzeczywistością, świadomością czasów końca, pismem świętym oraz mnóstwem innych rzeczy.

Jestem także jednym z poszukujących Prawdy i w drodze do niej trafiłem na Forum Zbawienie.com, które daje Mi wiele otuchy, a przede wszystkim pewność że nie jestem sam oraz że nie zwariowałem.

Naprawdę Dziękuję Wam Forumowicze Niech Bóg Wam Za To Wynagrodzi.

Jednocześnie chciałbym podzielić się swoimi przemyśleniami oraz obserwacjami w niektórych przypadkach lecz nie mam takiej możliwości. Dlatego to zakładam te oto forum aby taką możliwość mieć.

Drodzy  bracia i siostry z forum Zbawienie.com Bądźcie błogosławieni za to co robicie.
Proszę was jedynie abyście dali mi wsparcie poprzez wymianę poglądów z Wami ponieważ często jestem atakowany przez ”normalnych” ludzi którzy widzą we mnie tylko wariata który plecie głupoty i jest mi bardzo ciężko niekiedy wytrwać. Szczególnie podczas rozmowy z rodziną i przyjaciółmi.

Niech Bóg Błogosławi Tym Którzy Otwierają Oczy Ślepcom!

Ruskieimienab
Admin

Liczba postów : 2
Join date : 21/07/2017
Age : 36

https://cojawidze.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach